Eylül 9, 2022

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yegâne bir sunucu üzerinde, sunucunun bant degajeliği ve fiziksel gücüne gereğince bir araba nüshada hosting barındırılabilir, alay gelimi vasati bir konut bilgisayarından oluşturulacak bir sunucu 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve ali yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir araba hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu bant degajeliği evet da yoğunluk, şayet varsa yalıtım ücreti şayet dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşhamur bağlamlı olarak sizin karşıtlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çallıkışır durumda veri centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu özen sunulabilir, gene almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yegâne ayrım size ilişkin bir limit dahilinde bir den bir araba hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziksel makinanın vasati maliyetini ve buna bağlamlı olarak bant degajeliği ve yalıtım ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden kök paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız kök CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://paravanblog.name.tr/ https://bornozmodelleri.name.tr/ https://kayserikalicimakyaj.name.tr/ https://orkidecicegi.name.tr/ https://galerici.name.tr/ Heets
Puff Bar