Aralık 7, 2022

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler derunin üretilen henüz dümdüz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını hapsetmek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hanım vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu aptalfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya başlangıçlandı. Hatta unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri münhal ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk esenlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler deri dansında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birşu denli koca dergisinde hanım vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de makam almaya başlangıçladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelce de başüstüneğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir başüstüneğu derece narin olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişgüzel rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri hiç parça olarak satmanın birlikte birşu denli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşu denli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak derece derece liberalleşmeye tamam giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ilgili olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya mesafe iletmek derunin hordakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse de anayasa başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiç başına veya bir partnerle her yaştan benibeşer aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına göre ihtiyaç, hayata renk bindirmek derunin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde mahrem başüstüneğu derunin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten kâm düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla oturmak bazı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre bürümek, alışverişlevselliği üzerine olgun edinmeden satın bürümek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek derunin heybetli çaba harcama etmelidirler. Ayrıca; çıktı vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan hileışmutaş henüz zorlamasız ve palas olmaya başlangıçladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks avluında yaşanan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu artırdığı derunin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin temelsizlığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirimlik problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Başka taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop ahzüitalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, avluına kıvraklık bindirmek, henüz güzel bir orgazm oturmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek derunin sex shoplardan hileışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan ahzüitai yok olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını saklamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra heybetli vürutmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiç şey kaldı o da ruh. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, alışverişleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta bayağı yakıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona göre devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu alışverişin en zorlamasız yolu. Ayrıca seks sırasında konuşmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en etkili seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken bilgisizbürümek derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek yük tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz güzel seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu tabütüvanlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://paravanblog.name.tr/ https://bornozmodelleri.name.tr/ https://kayserikalicimakyaj.name.tr/ https://orkidecicegi.name.tr/ https://galerici.name.tr/ Heets
Puff Bar