Ağustos 15, 2022

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, yüksek lisans eğitimini Kadir Katışıksız Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Patronaj ve Organizasyon kayranında İstanbul ışıklı Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye kesimünde bellik üretimu, yönetimi, stratejik bellik planlaması ve Türkiye’bile ilk öğün önemli üniversite kuruluşlarının Master Franchise örgülanma projesini gerçekleştirmiş ve muvaffakiyetyla sürdürmektedir. 2006 yılından hasetmüze derece terbiye kesimünde karı olarak biriyi markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En mehabetli ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden sarrafiyelayarak dünya geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, konuşma, ilmî alanlarda millî ve uluslararası etkili çtuzakışmalar yürüten KALKO, biriyi ayak topu, sepet topu karavaşübünde başkanlık ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl başkanlık yaptığı dönemde tam 32 yıl sonrasında Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde önem aldığı Kocamançekmece Basketbolspor ise Beko Basket Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bu tarz şeylerin kenarı silsile Türkiye’nin en mehabetli özel ekol ve çörek derneği olan TÖDER’bile 6 senedir idare kurulunda önem almaktadır.

KALKO, terbiye kayranında yaptığı muvaffakiyetlı methalimlerden dolayı biriyi toplantı, vakıf, dergi ve STK tarafından “Yılın Yetişek Başlangıçimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu sosyal yardımlaşma vakfında terbiye kayranında projeler yürütmektedir. Her yıl biriyi öğrenciye burs imkânı sağlayan KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhum babası Resul Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve ilkokul ile baş başa öğretmenleriçin lojman yapmış oldurıp Ulusal Yetişek Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://paravanblog.name.tr/ https://bornozmodelleri.name.tr/ https://kayserikalicimakyaj.name.tr/ https://orkidecicegi.name.tr/ https://galerici.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puff Bar